Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Mgr. Monika Jung
A
main_image
Adresa: Dubovského 33, 901 01 Malackyotvoriť mapu
Kraj: Bratislavský
Web: http://www.adosjung.sk/
E-mail: info@adosjung.sknapísať email
Telefón: 034 / 772 30 33
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0

Elementárnym poslaním Agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti Mgr. Monika Jung je komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov všetkých vekových kategórií v ich prirodzenom domácom prostredí.
Domáca ošetrovateľská starostlivosť je určená a odporúčaná predovšetkým:

pacientom po skončení ústavnej liečby,
pacientom so zníženou pohyblivosťou,
ležiacim pacientom,
dlhodobo chorým pacientom,
pacientom v terminálnom štádiu života.
Domáce ošetrovanie realizujú zdravotné sestry s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na nemocničných oddeleniach. Návštevnú službu priamo v domácom prostredí pacienta vykonávajú na osobných autách a permanentne sú k dispozícii na mobilných telefónoch. Naši zamestnanci svoju prácu nevnímajú ako povinnosť, ale predovšetkým ako poslanie.
Starostlivosť môže byť hradená zo zdravotného poistenia v závislosti od typu zdravotnej poisťovne klienta, alebo na priamu platbu.  

Sme zmluvným partnerom Všeobecnej zdravotnej poisťovne, zdravotnej poisťovne Union, a.s. a zdravotnej poisťovne Dôvera, a.s. Poistencom týchto poisťovní je ošetrovateľská starostlivosť v domácom prostredí hradená v plnej výške z ich zdravotného poistenia. Poistenec len vypíše návrh o DOS, ktorý potvrdí jeho ošetrujúci lekár. Návrh potom treba poslať na schválenie revíznemu lekárovi danej poisťovne. Až potom môže byť zahájená bezplatná komplexná domáca ošetrovateľská starostlivosť.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk