Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Komunita Kráľovnej pokoja
A
main_image
Adresa: Piešťanská 11/18, Radošinaotvoriť mapu
Kraj: Nitriansky
Web: http://www.kkp.sk/
E-mail: kkp@slovanet.sknapísať email
Telefón: 037/7781227
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

DSS v Radošine sme zriadili v roku 1993. V súčasnosti máme 13 klientov – dospelých mužov so zdravotným (mentálnym, psychickým) postihnutím. Poskytujeme im: pomoc pri odkázanosti na pomoc inej fyzickej osoby, sociálne poradenstvo, sociálnu rehabilitácia, ošetrovateľskú starostlivosť, ubytovanie, stravovanie, upratovanie, pranie, žehlenie a údržbu bielizne a šatstva, osobné vybavenie, úschovu cenných veci. Zabezpečujeme tiež: pracovnú terapiu, záujmovú činnosť, utvárame podmienky na vzdelávanie a pod.

 

Naša služba je pre nás povolaním, misiou, hľadaním Krista v našich chlapcoch, objavovaním ich dobra a krásy, úsilím pomôcť im poznať ich pravú hodnotu.

 

Sprevádzame ich na ceste hľadania ich identity a ponúkame duchovnú i ľudskú pomoc v ich dozrievaní a osobnostnom raste. Ponúkame im formáciu a prípravu pri prijatí sviatostí.
Súčasťou života v DSS Radošina je aj pracovná terapia, ktorá okrem údržby kaštieľa a bežných každodenných prác zahŕňa prácu na hospodárstve. Klienti sa pod vedením pracovných asistentov starajú o ošípané i hovädzí dobytok, ďalej obhospodarujeme 30 ha ornej pôdy a gaštanicu.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk