Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Zariadenie pre seniorov Juraja Schoppera, n.o.
A
main_image
Adresa: Rožňava - Huta 3454, Rožňava - Huta, okr. Rožňava, 04801otvoriť mapu
Kraj: Košický
Web: http://www.senior-roznava.sk/
E-mail: roznavasenior@gmail.comnapísať email
Telefón: +421 58/7320003
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

Zariadenie pre seniorov Juraja Schoppera, n.o., sídli v zrekonštruovanej budove bývalého zdravotníckeho zariadenia v oblasti Rožňava – Huta. Zariadenie je situované v rozľahlom parku uprostred krásnej prírody, čo umožňuje pokojné, príjemné ale aj aktívne využitie času seniorov.Zariadenie pre seniorov ponúka náležitý komfort a pohodlie. Disponuje s kapacitou 75 lôžok s celoročným pobytom a vybavením pre piatich klientov na denný stacionár.

 

Vaši blízky môžu stráviť voľný čas v dennom stacionári počas pracovných dní v týždni od 6.00 do 17.00 hod. Stacionár ponúka stravu počas pobytu (raňajky, desiata, obed, olovrant a pitný režim). Starostlivosť o seniorov zabezpečujú zdravotnícky personál a sociálni pracovníci.

 

Trojpodlažná budova disponuje dvoma výťahmi a celé priestorové vybavenie je riešené bezbariérovo, so zreteľom na bezpečnosť a spokojnosť našich klientov.

Cieľom nášho zariadenia je viesť našich zamestnancov ku schopnosti prejaviť pochopenie a povzbudiť klientov k pozitívnemu mysleniu.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk