Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
ProCare, a.s.
A
main_image
Adresa: Einsteinova 23-25, 851 01 Bratislavaotvoriť mapu
Kraj: Bratislavský
Web: http://www.procare.sk/
E-mail: info@procare.sknapísať email
Telefón: 02 321 410 00
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

ProCare je sieť moderných polikliník na Slovensku, ktorá pacientom prináša nový prístup v ambulantnej zdravotnej starostlivosti hradenej z verejného zdravotného poistenia. Komplexné zdravotné služby, špecializované ambulancie, kompletný servis pre pacientov, liečba, prevencia, vyšetrenia, odbery.

Kto sme
ProCare je prvá sieť moderných polikliník na Slovensku, ktorá pacientom prináša nový prístup v ambulantnej zdravotnej starostlivosti hradenej z verejného zdravotného poistenia.
Piliermi nášho modelu v zdravotníctve sú:
1.    Kvalitná zdravotná starostlivosť, vysoká odbornosť lekárov a proklientský prístup
2.    Moderné štandardy starostlivosti a poskytovania služieb:
o    Komplexné zdravotné služby na jednom mieste
Špecializované ambulancie a kompletný servis pre každého pacienta (zabezpečenie komplexných vyšetrení, odbery na laboratórne vyšetrenia) nájdete odteraz pod jednou strechou.
o    Lekárske vyšetrenia
Na vyšetrenie už nebudete čakať dlhé hodiny. Stačí zavolať na Infolinku ProCare 0907 888 999 a my vás objednáme na vyšetrenie alebo prepojíme do ambulancie lekára. Naši pracovníci klientských služieb sa na recepcii sa o Vás postarajú pri príchode na vyšetrenie.
o    Najmodernejšie technické vybavenie a príjemné prostredie
Nové moderné priestory v kombinácii s najnovšou zdravotníckou technikou zaručujú pacientom maximálne pohodlie.
o    Elektronická zdravotná karta
Jednoduchá a prehľadná komunikácia medzi lekármi prebieha prostredníctvom on-line zdravotnej karty, čo zaručí informovanosť o vašom zdravotnom stave a liečbe a včasnú diagnostiku.
o    Sieť polikliník pre vás
V rámci programov celoročnej zdravotnej starostlivosti môžete využívať moderné služby a manažment pacienta vo všetkých poliklinikách siete ProCare.
o    Infolinka ProCare 0907 888 999
Na telefónnom čísle Infolinky ProCare 0907 888 999 sa z pohodlia vášho domova telefonicky objednáte na lekárske vyšetrenie, konzultáciu ohľadom zákroku jednodňovej chirurgie, stomatologické vyšetrenie alebo rehabilitáciu. Rovnako môžete bezplatne zmeniť termín vyšetrenia, vo vybraných časoch konzultovať svoj zdravotný stav s lekárom a získať dodatočné informácie o poliklinikách ProCare.
 

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk