Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Dom seniorov Pezinok n.o.
A
main_image
Adresa: Kučišdorfská dolina 6, 902 01 Pezinokotvoriť mapu
Kraj: Bratislavský
Web: http://www.dspezinok.sk/
E-mail: info@dspezinok.sknapísať email
Telefón: +421 33 640 2937
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

Dom Seniorov Pezinok n.o. je neverejným/súkromným poskytovateľom sociálnych služieb a ponúka sociálne služby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení.

 

Celková kapacita zariadenia je 78 klientov a sociálne služby sú poskytované celoročnou pobytovou formou.

 

Našim cieľom je zabezpečiť našim klientom dôstojné a kľudné prežitie svojej jesene života. Ponúkame profesionálnu pomoc tým, ktorí sú z dôvodu veku, nepriaznivého zdravotného stavu a z toho vyplývajúcej sociálnej situácie, odkázaní na odbornú pomoc iných fyzických osôb.

 

Ubytovanie klientom zabezpečujeme v 1-3 lôžkových priestranných izbách s bezbariérovými prístupmi. Každá izba má svoje vlastné samostatné sociálne bezbariérové zariadenie. V izbách klientov sú elektrické polohovateľné lôžka, ktoré sú napojené na najmodernejší nemocničný komunikačný systém. Spoločné priestory, administratívne miestnosti a izby klientov sme zariadili novým a kvalitným nábytkom. V zariadení je dostupný telefónny a televízny signál a internet. Výhľad z izieb je situovaný do rozľahlého lesa a kvetinových záhonov, ktoré sú starostlivo pestované v okolí areálu zariadenia.

 

Vytvorené sú priestory pre aktivačnú a záujmovú terapiu, duchovnú starostlivosť a priestory pre návštevy. Pred zariadením je vybudované tiché posedenie v zeleni, lavičky v kvetinových záhonoch, spevnená plocha s mobilným sedením a altánok pre kultúrno-spoločenské akcie.

 

Klientom Domu Seniorov Pezinok n.o. garantujeme individuálny prístup a poskytovanie komplexných sociálnych služieb spojených s dlhodobým pobytom, ako sú služby ubytovania, stravovania, opatrovateľské služby, služby všeobecného lekára a Agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti, služby spojené s využívaním voľného času klientov a ďalšie doplnkové služby.

 

Snahou nášho ústretového, trpezlivého a príjemného personálu s profesionálnym prístupom je aktívne podporovať našich klientov.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk