Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Pre dodávateľov

Dodávatelia produktov a služieb pre odvetvie starostlivosti (Napríklad dodávatelia nábytku, vzdelanie alebo školenie, Firma alebo Personálna agentúra) 


Registrácia • Aktualizácia údajov
Webová štatistika a Referencie 

 

Balíček poskytovaných služieb:

 

Zoznam kategórií 

Na ikone Pre predajcov produktov alebo Pre personálne agentúry sa zobrazí Vaše logo, a to v hornej časti v každej z vašich kategórií a zároveň môžete pridávať rôzne fotky, prezentačné videá, tlačové správy atď., na našej stránke www.domdochodcov.sk  pod Vami vytvoreným profilom. 

 

 


Bannerová Reklama 

Budete mať príležitosť na propagáciu svojich výrobkov a služieb s rôznymi typmi bannerovej reklamy. 

 

 

 

 

 

Reklama na Newsletter

Budete môcť propagovať svoje produkty a služby formou bannerovej reklamy, inzerátu na Našom Newsletter-i, ktorý bude distribuovaný e-mailovou formou pre našich registrovaných užívateľov. 

 

 

 

 

Ponuka práce

Personálne agentúry budú môcť uverejňovať neobmedzene voľné pracovné pozície na  území Slovenska a v rámci Európskych  krajín.  

 

 

 

 

 

Ponuka školení, kurzov, rekvalifikácii, vysokoškolského štúdia.   

Ponuka a uverejňovanie rôznych školení, kurzov pre zamestnancov, ktorí pracujú v sociálnych a zdravotníckych zariadeniach. Ponuka vysokoškolského štúdia pre budúcich ošetrovateľov a sociálnych pracovníkov, ponuka štúdia pre seniorov.  

 

 

 

 

Preferovaní Dodávatelia 

Preferovaní dodávatelia si budú môcť vybrať miesto umiestnenia ich bannerovej reklamy na polohách webového portálu www.domdochodcov.sk.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk