Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
Alzheimercentrum Piešťany, n.o.
A
main_image
Adresa: Rekreačná 7, 921 01 Piešťanyotvoriť mapu
Kraj: Trnavský
Web: http://www.alzheimercentrum.sk/
E-mail: riaditel.piestany@alzheimercentrum.sknapísať email
Telefón: 0918/930 000 0918/790710
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

Alzheimercentrum Piešťany je prvým zariadením skupiny Alzheimercentrum na Slovensku. Naši klienti si v interiéroch zariadenia vychutnávajú atmosféru domova včítane typických slovenských ľudových prvkov v zariadení, ktoré mnohým pripomínajú to, čo poznajú z domova.

 

Budova zariadenia je dvojposchodová, na poschodiach sa nachádzajú rôzne miestnosti a zadnú časť budovy nám zdobí terasa s krásnou rozľahlou záhradou. Izby sú dvojlôžkové a trojlôžkové s vlastným sociálnym zariadením vybavené sprchou, toaletou a umývadlom, niektoré izby majú vaňu.

 

Všetky izby majú balkóny, z bezpečnostných dôvodov sa dajú len čiastočne otvoriť. Klienti väčšinou využívajú terasu, ktorá je dostupná všetkým a z ktorej sa dá prejsť do záhrady, kde si môžu posedieť na lavičkách, či obdivovať alebo vlastným pričinením skrášľovať kvetinovú a bylinkovú záhradku. Súčasťou objektu je aj tenisový kurt, ktorý je po dohovore k dispozícii návštevám. Ak prídete navštíviť svojho príbuzného a chcete s ním stráviť čas pri raňajkách, obede, či večeri, máte túto možnosť k dispozícii.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk