Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
DSS Nestor o. z.
A
main_image
Adresa: Stred č. 449, 027 05 Zázriváotvoriť mapu
Kraj: Žilinský
Web: http://www.rezidencianestor.sk
E-mail: cibulova@rezidencianestor.sknapísať email
Telefón: +421 910 717 171
Celkové hodnotenie: rank     počet hodnotení: 1
additional_image1
additional_image2
additional_image3

Pri tvorbe štandardov a vybavenia sme okrem našich skúseností v iných regiónoch diskutovali o trendoch a štandardoch s rakúskymi a európskymi partnermi. Pracovali sme na tom, aby sme slovenským rodinám, ktoré sa starajú o svojich najbližších doma, často na úkor svojho odpočinku a zdravia, priniesli nový štandard komplexnej starostlivosti pre všetky fázy života ich najbližších, a zvýšili tak aj kvalitu života takýchto obetavých rodín. Chceme, aby z rodín opadli predsudky, obavy a výčitky zveriť svojich najbližších do našej starostlivosti.

Spokojnosť seniorov je pre nás prvoradá. Staviame na profesionalite a odbornosti, preto môžeme garantovať kvalitnú starostlivosť, akú v štandardnom domove dôchodcov nedostanete. Aj preto kladieme osobitný dôraz na individuálny a ľudský prístup našich opatrovateľov k obyvateľom zariadenia Nestor.

Usmiaty, pozorný a starostlivý personál vytvára príjemnú priateľskú atmosféru a pocit domova, aby naši obyvatelia mohli zažívať chvíle plné harmónie, spokojnosti a šťastia. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme mali dostatok času porozprávať sa s našimi obyvateľmi, prejaviť im náš záujem, pochopenie a riešenie pre ich starosti, radosti, požiadavky a potreby.

 

BEZPEČIE A STAROSTLIVOSŤ

Vytvorili sme jedinečnú kombináciu útulného, bezpečného a starostlivého bývania seniorov. Vysoká kvalita života a vždy dostupná pomoc v komplexe uprostred prírody vytvárajú z Rezidencie Nestor Zázrivá jediný projekt svojho druhu na Slovensku, kde je možné pristúpiť ku svojim obyvateľom individuálne.

 

HARMÓNIA A KVALITA ŽIVOTA

V lone harmonickej prírody a tradície slovenského vidieka, vďaka skúsenostiam našich ľudí, architektov a obetavosti personálu vytvárame skutočne bezpečný priestor pre všetkých, ktorí sa chcú sústrediť na naplnený život, odbremenený od komplikácií, ktoré môžu vyriešiť povolaní a skúsení odborníci a v bežných situáciách náš skúsený personál.

 

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Každý náš klient je individualitou. Každá individualita potrebuje špecifický prístup. Zázemie, ktoré vytvárame našim obyvateľom napĺňa špecifické potreby jeho obyvateľov od úvodných úvah o zdrojoch a forme financovania pobytu až po zabezpečenie odpovedajúceho prístupu ku nepretržitej 24hodinovej starostlivosti.

Súčasťou domu seniorov v prírodnom prostredí Malej Fatry sú priestory na rôzne formy terapií, knižnica, filmová sála, snoezelen miestnosť aj kaplnka. Okrem celodennej starostlivosti a kvalitného stravovania organizujeme rôzne formy aktivít pre seniorov s individuálnym prístupom.

V rezidencii Nestor môžu aj vaši najbližší prežiť spokojnú a dôstojnú starobu. V súkromí so starostlivosťou zohľadňujúcou ich skutočné potreby.

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk