Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
registrácia prihlásenie
VITALITA dom seniorov
A
main_image
Adresa: Banský Studenec 116otvoriť mapu
Kraj: Banskobystrický
Web: http://www.vittalita.sk/sk/Vitalita.alej
E-mail: info@vittalita.sknapísať email
Telefón: 0905132396
Celkové hodnotenie: nehodnotené     počet hodnotení: 0
additional_image1
additional_image2
additional_image3

Ak sa náš život nemá rozplynúť a stratiť, musí byť v nejakom poriadku. Vo svojej každodennosti musí byť nesený nejakým všeobjímajúcim, musí dosiahnuť súlad práce, naplnenia a výnimočných okamihov, aby sa tak v opakovaní prehlboval. Človek má domov tam, kde sa cíti dobre.

Zakladatelia neziskovej organizácie Vitalita vyšli z týchto pokrokových pokrokových myšlienok a vytvorili zariadenie sociálnych služieb, kde ťažiskom starostlivosti o seniorov je zachovanie ich práva na sebaurčenie a možnosť samostatne prekonávať každodenné prekážky.

Domov seniorov Vitalita je prevádzkovaný pre Vaše aktívne prežitie zrelého veku so zameraním na udržiavanie výbornej fyzickej aj  psychickej kondície a snaží sa o aplikáciu moderných opatrovateľských metód s komplexným individuálnym prístupom. Okrem realizácie zákonom stanovených činností robíme všetko pre Váš rozvoj a Vašu integráciu do spoločenského diania s cieľom udržať čo najvyššiu kvalitu Vášho života. Vitalita sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov. Príjemné klimatické podmienky so slnečným počasím počas väčšiny roka, ako i mierne zimy poskytujú možnosť aktívne sa venovať svojim záľubám s možnosťou alternatívnych terapií.

Areál domova pre seniorov, ako aj jeho bližšie, či širšie okolie, poskytujú výborné a nenáročné pod mienky pre široký okruh aktivít a záľub. Pre toto miesto je charakteristická pokojná, prírodná, tichá atmosféra, bez automobilovej premávky a ruchov mesta. Spĺňa všetky predpoklady, aby sa stalo nielen domovom pre seniorov a ľudí potrebujúcich celodennú starostlivosť, ktorí chcú dôstojne, harmonicky a plnohodnotne žiť svoj život ale aj pre ľudí ktorí si v zrelom veku chcú užiť pocit dovolenky.

Ubytovanie je možné v 16 jednoposteľových izbách a v 6 dvojposteľových apartmánoch s väčšou obývacou plochou a aj s dvomi posteľami pre páry. Každá ubytovacia jednotka má vlastné sociálne a hygienické zariadenie a balkón. K dispozícii sú tiež ďalšie 2 apartmány pre hostí alebo rodinné návštevy.

 

Lajknite a sledujte nás na
O výhodách portálu DomDochodcov.sk